Тарас Шевченко вустами дітей

З нагоди 204-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка у Хмельницькому обласному літературному музеї учні 9-Б класу Хмельницького навчально-виховного об’єднання № 28 поставили виставу «Тарас Шевченко у Кирилівці».  Автором тексту є подільська поетеса Ніна Шмурікова-Гаврилюк.

 

Під час вистави звучали пісні, написані на слова Великого Кобзаря, звучали вірші. Діти за допомогою патріотичних, побутових сцен передали настрій головних героїв, відтворили колорит говірки, якою спілкувалися за часів Тараса Григоровича.

Присутні студенти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, письменники, працівники музею мали можливість побачити в образі звичайної людини – Поета з його творчою душею, любов’ю до рідного краю.

– Хочу щиро подякувати нашій колишній вчительці Ніні Миколаївні за написання цього прекрасного твору, – зі словами вдячності звернувся директор НВО № 28 Андрій Андрійчук. – Хоча зараз вона на заслуженому відпочинку, але все ж продовжує вести активне творче життя.  

Слова вдячності линули також вчителю української мови і літератури Тетяні Василівні Войтюк і педагогу-організатору Наталі Володимирівні Кімаковській, які допомогли учням підготувати виставу.

Наприкінці заходу присутні разом із акторами-початківцями заспівали «Заповіт» Тараса Шевченка.


Залишити відповідь