Події, що змінили нас

    Революція Гідності і Свободи глибоким шрамом врізалася в тіло України. Три роки минуло… А у нас відчуття, наче все це було лише вчора…

      Вкотре пройнялися подіями на Майдані, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих студенти і викладачі, поети і прозаїки, журналісти і фотографи, які завітали в обласний літературний музей 21 листопада. У День Гідності і Свободи тут відбулися молодіжні поетичні читання під назвою «Події, що змінили нас». Проводився захід спільно з управлінням молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації.

PB210761

      Впевнено і відверто, з величезним патріотизмом у серці розпочав захід студентський літературний театр «Глорія» (керівник – Коваль Т. П.) Хмельницького національного університету – літературно-музичною композицією «Плакала калина». Яскраві вишиванки, червоне намисто, калина у руках ще більше підкреслювали кожний продекламований вірш, заспівану пісню.

PB210757

PB210760

PB210769 PB210760

    Супроводжували літературні читання світлини молодого талановитого фотомайстра Сергія Аніськова.

PB210771

      Директор музею Василь Горбатюк, розпочинаючи поетичні читання, наголосив, що слово – це наймогутніша зброя, яка є актуальною завжди. Словом можна підтримати, вселити надію у серце, мотивувати, що і робили письменники, члени НСПУ Ніна Шмурикова-Гаврилюк,

PB210763

Віталій Міхалевский

PB210765

та автори-початківці Міла Романюк,

PB210774

Альона Радецька,

PB210770

Андрій Горбатюк.

PB210772

     Цикл поезій, присвячених подіям на Майдані, прочитала Людмила Весела.

PB210776

     Також того дня звучала поезія Ростислава Балеми та Олени Іськової-Миклащук, пройнята болем і радістю водночас, вірою у світле і чисте майбутнє.

     На оптимістичній ноті завершились поетичні читання. У кожного в душі запалала іскра сподівання на те, що все-таки настане мир в Україні і ще будуть ясні світанки та спокійний захід сонця у нашій країні.

PB210780

       А підсумком поетичних читань стане поетична збірка Людмили Веселої, в якій висвітлено душевні переживання з приводу подій на Майдані та вболівання за кращу долю України. Книга вийде за фінансової підтримки управління молоді та спорту облдержадміністрації.


Залишити відповідь