«Теплий» літературний вечір у музеї

IMG_1715

   Останній день зими у Хмельницькому обласному літературному музеї пройшов по-мистецьки багато. Тут зібралася молодь, яка наполегливо працює над словом: пише вірші, прозу, є активною в освітньому просторі.

     Проводила захід обласна організація «Молодь за краще майбутнє». Поети читали свої твори, час від часу роблячи ліричні відступи. Це дало можливість більше дізнатися про них та мотиви їхнього бажання взятися за перо.

      Досить емоційно подавав свої творчі напрацювання молодий поет Микола Палига. Він є активним учасником різних літературних вечорів, зустрічей із письменниками, часто проводить лекції на літературознавчі теми не тільки у Хмельницькому, а й в інших обласних центрах України.

       Філософсько-інтимна лірика Христини Федорович дала можливість задуматися над окремими аспектами життя, а своєрідний «потік свідомості», який представила Аліна Ясинецька, нагадав течію, що неслася до серця кожного приємними відчуттями. Свіжістю «пахла» поезія Юлії Гришакової, яка часто виступає під псевдонімом Юлія Вітер. Її вірші нестримні, грайливі, наповнені світлом і вірою у кращий завтрашній день.

  По-своєму невгамовною, трішки бешкетливою «лірикою-характером» збадьорила присутніх Тетяна Бобик, автор першої поетичної збірки. А ось Яна Боднарчук (відома як Світла) своїм виступом подарувала присутнім частинку тепла і любові. Після її творчих «відвертостей» кожному схотілося обійняти один одного, що, в результаті, і зробили.

  Порадувала присутніх своїми Альона Ліснича. Прозовий твір зачитав Давид Дараселія. З душевними музичними композиціями на гітарі виступив Павло Мацюк.

  Директор музею Василь Горбатюк подякував громадській організації «Молодь за краще майбутнє» за відверто-проникливий літературний вечір, який дав можливість насолодитися справжньою поезією, прозою, а також допоміг виявити активну творчу молодь. Також оголосив про проведення літературного молодіжного конкурсу «Серпневі зорі», у якому кожен охочий зможе взяти участь.

IMG_1634

IMG_1640

IMG_1650

IMG_1657

IMG_1662

IMG_1696

IMG_1704

алBQ

 


Залишити відповідь